ISTC
Главная страница КОНСУЛЬТУВАННЯ І АНАЛІЗ У ГАЛУЗІ РОЗРОБКИ ПРОГРАМ ДЕРЖАВНОГО, СЕКТОРАЛЬНОГО І РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ
Про організацію Проекти і роботи Ресурси Послуги Дискусія
   Сайти наших проектів:

NEW Участь громадськості в політичному процесі

Візитна картка школи

Освіта в контексті стратегічних завдань розвитку України

   Завершені проекти:
Проект MATRA
Новини

СТРУКТУРНА НЕСПРОМОЖНІСТЬ СИСТЕМИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

/15-06-2009/
В соответствии с этими новыми взглядами самым добродетельным существом на свете следует считать устрицу. Она всегда сидит дома и всегда в трезвом состоянии. Она не шумлива. Она не доставляет хлопот полиции. Насколько я помню, она ни разу не нарушила ни одной из десяти заповедей. Она сама никогда ничем не наслаждается и никогда за всю свою жизнь не дала хотя бы мимолетной радости другим.
Джером К. Джером. Сборник “Еще праздные мысли”
Радянська система підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування зруйнована. Насправді, загальна історія останніх років говорить про надзвичайну спроможність к адаптуванню державних інфраструктур та систем радянського періоду. Але, ми можемо стверджувати, що розуміння призначення та змісту системи в сучасних умовах відсутне, втрачено. Все треба починати знову. Ситуація, в якой ми опинилися характеризується тим, що відоми норми і правила не діють, не дають бажаного результата. Система, яка була спроектована під конкретні завдання та для роботи в конкретних умовах радянського союзу, випрацювала себе. Тому з культурної точки зору ії треба заховати і створити нову яка зможе готувати вахівців на випередження.
Складність проблеми, яка трактується таким чином полягає в тому, що необхідно створювати нові поняття та знову визначати цілі. Систему треба будувати знову, якщо ми хочимо, щоб вона була відповідна викликам сучасного періоду.

[Архів]

Підписка на новини>email:
 

Web-дизайн: ISTC
Використання матерiалiв сайту без узгодження заборонено
Головна сторінка ok_istc@mail.ru Карта сайту