ISTC
Главная страница КОНСУЛЬТУВАННЯ І АНАЛІЗ У ГАЛУЗІ РОЗРОБКИ ПРОГРАМ ДЕРЖАВНОГО, СЕКТОРАЛЬНОГО І РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ
Про організацію Проекти і роботи Ресурси Послуги Дискусія
Інформація
Персони
Вакансії
Контакти
   Завершені проекти:
Проект MATRA
Про організацію - Інформація

Інститут управління суспільними змінами є неурядовою, міжнародною, громадською організацією, що надає експертно-аналітичну підтримку діяльності громадських об’єднань та ініціатив в різних сферах суспільно-політичного життя, таких як освіта, наука, енергозбереження, будівництво, сільське господарство, місцевий економічний розвиток тощо; державним та підприємницьким структурам щодо підготовки публічних документів (доповідних, аналітичних записок, проектів рішень тощо); розробляє механізми (в рамках існуючих інституційних процедур або впроваджує нові), що створюють умови для узгодження інтересів зацікавлених сторін при прийнятті рішень щодо суспільно значущих проектів.

Інститут був виконавцем (українською організацією-реципієнтом) проекту технічної допомоги «Розвиток освітньої політики на місцевому рівні в Україні» за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів. Проект передбачал підвищення спроможності органів управління у здійсненні державної освітньої політики, підготовку і видання аналітичних та інформаційних матеріалів для громадськості, посібників для освітян.

Останні два роки Інститут управління суспільними змінами був задіяний в реалізації наступних ініціатив та проектів:

Проект технічної допомоги «Розвиток освітньої політики на місцевому рівні в Україні» за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів.
Експертний семінар «Гуманітарний вимір політик розвитку міста – баланс інтересів при запровадженні інвестиційних проектів» у співпраці з Міжнародним інститутом урбаністики, Асоціацією інвесторів будівництва, Агенцією соціального проектування та Асоціацією агентств регіонального розвитку.
Державна політика України у сфері енергозбереження та ефективного використання енергоресурсів – аналіз державної політики в сфері енергозбереження.
Участь експертів Інституту у підготовці проекту Указу № 1276/2005, Доручення, співпраця експертів Інституту з іншими інституціями під час підготовки і проведення Президентських Слухань, підготовка доповідних записок і документів, пов’язаних з реалізацією положень Указу, Доручення, результатів Слухань, Виступу  Президента, підготовка експертами інституту до публікації в академічному виданні аналітичного дослідження СТРАТЕГІЧНІ НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ ІНСТИТУТУ ПРЕЗИДЕНСТВА тощо.
“Розробка дорожньої карти з модернізації системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців” - аналітичне і експертне супроводження модернізації системи підготовки державних службовців Національної академії державного управління при Президентові України з питань стратегічного планування та управління змінами.
“Громадське оцінювання якості підготовки державних службовців України” -  створення громадської ради з супроводження та підтримки модернізації системи професійного навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування при Національній академії державного управління при Президентові України.
«Використання інструментів європейської кампанії “Display™” для стимулювання заощадження енергії у бюджетних установах українських міст» - поширення європейського досвіду у сфері муніципальної енергоефективності Європейської асоціації муніципалітетів „Energie-Cite” (www.energie-cites.org).
"Співпраця підприємницького сектору економіки міста з міською владою” -  консультування КМДА з питань  розробки програми розвитку підприємницького сектору.
“Інституційні зміни виборчого процесу, впровадження технологій забезпечення конкуренції програм та процедур підзвітності партій” – впровадження процедур оцінювання виконання передвиборчих програм політичних партій після виборів.
Інші

Міжнародна стипендіальна програма, за фінансової підтримки Фундації Роберта Боша; та Фонду Євразія за рахунок коштів, наданих Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID).

Загрузить буклет 


Підписка на новини>email:
 

Web-дизайн: ISTC
Використання матерiалiв сайту без узгодження заборонено
Головна сторінка ok_istc@mail.ru Карта сайту